Przejdź do treści

Wakacyjne Atrakcje

Podczas wakacji realizowaliśmy projekt skierowany do dzieci i młodzieży z gminy Miechów. Projekt był finansowany ze środków gminy Miechów. I polegał na organizacji zajęć w świetlicy wiejskiej w Biskupicach. Zajęcia były podzielone na trzy grupy tematyczne i 3 różne spotkania.

Pierwsze zajęcia odbyły się pod hasłem wspomnień z wakacji i wakacyjnego klimatu. Podczas warsztatów zamykaliśmy morze i plażę w słoiku, tworzyliśmy wakacyjną biżuterię oraz robiliśmy wyścigi szybkoznikających żaglówek.

Podczas kolejnych warsztatów, wspólnie z uczestnikami tworzyliśmy bukiety i wianki z żywych kwiatów i ziół. Kompozycje wyglądały bajecznie i niektórzy odkryli w sobie talenty florystyczne.

A najbardziej smakowitymi zajęciami były warsztaty kulinarne, które przyciągnęły bardzo dużo uczestników. Podczas zajęć robiliśmy gofry z najróżniejszymi dodatkami, przepyszne soki ze świeżych owoców oraz sałatki owocowe. A bąbelkowe napoje były największą atrakcją zarówno dla dzieci jak i młodzieży.

Projekt był bardzo udany i podobał się zarówno prowadzącym jak i uczestnikom. Niebawem kolejne zajęcia dla dzieci i młodzieży w świetlicy wiejskiej w Biskupicach, na który już dziś serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *