Przejdź do treści

Ferie z CKiS

Mieliśmy przyjemność współtworzyć ofertę ferii zimowych wspólnie z Centrum Kultury i Sporu w Miechowie. Chcieliśmy aby zajęcia były ciekawe i przede wszystkim kreatywne. Nasze warsztaty w dużej mierze są prowadzone w taki sposób, aby zaprezentować efekt i pozwolić dzieciom na dążenie do osiągnięcia podobnego celu, jednak biorąc pod uwagę własne pomysły, oraz pozwolić na fantazję i eksperymentowanie.

Przeprowadziliśmy warsztaty dla dzieci i młodzieży “Babeczki w słoiczkach” – był to słodki upominek do samodzielnego wypieku. Zarówno dzieci jaki i młodzież “musiała” samodzielnie ważyć i mierzyć produkty spożywcze a starsi także obliczać proporcje. Na koniec mieliśmy przyjemność skosztować zrobionych zgodnie z przepisem babeczek. W pierwszych warsztatach wzięło udział 12 osób.

A jeszcze większym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty tworzenia “walentynkowej biżuterii“. Były to kreatywne zajęcia, podczas których dzieci i młodzież samodzielnie i według własnego gustu wykonywały naszyjniki/medale oraz bransoletki i pierścionki z koralików. W warsztatach wzięło udział 26 osób.

Zajęcia pt. “Przygoda z językiem hiszpańskim” nie odbyły się, ze względu na zbyt małą liczbę chętnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *